Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Diskutime » Burri i Sotit
Burri i Sotit
OniDate: E Shtunë, 04.December.2010, 5:35 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Vjen burri prej pune ne shtepi. Ai e kishte dhomen ne katin e tret. Ku hyri ne katin e par, pa grun me vet me jaran po i shkreti skish qa mi ba e mbylli deren dhe vazhdoj ne katin e dyt de kur, pa vajzen me jaran, po qka!! skishte se qti thoshte, keshtu u hypy shkallve e deri ne kat te tret, e ateher pa nje nxemse (grijalic :P) ndezur 3 telat, eeee... tha kjo le gruja e qika me jarana po grijalica 3 tela nuk bahett! biggrin
 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Diskutime » Burri i Sotit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: