Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shefi dhe polici
Shefi dhe polici
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:28 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Shefit te policise i ishte djegur llamba ne zyren e tij ,i drejtohet 1 polici nderroma kete llambe ,para se ai te hipi ne tavoline shefi i vendos gazete ,kurse polici i thote ska problem se arrij dhe pa gazete.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shefi dhe polici
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: