Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gruaja dhe thaset
Gruaja dhe thaset
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:28 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje gruaje nje dite i erdhen ne dite 3 dashnore por pas pak bjen dera.Burri-thot gruaja.Dashnoret qe nuk dinin ku te fshiheshin u futen neper thase.Hyn burri.Cjane kto thase?-pyet ai.I bjen thesit te pare ne shkelm.Dashnori ben si gjel.Ky eshte gjeli thot gruaja qe do therim per vit ri.I bjen thesit te dyt.Dashnori ben si qingj.Ky eshte qingji qe do therim per bajram.I bjen thesit te tre 1 here 2 here 3 here 10 here 20 here 50 here.Dashnori i bere gjak del na thesi dhe i thot burrit te dashnores o cun una jam thesi me patate.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gruaja dhe thaset
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: