Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Xhaja dhe pellumbat
Xhaja dhe pellumbat
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:29 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ishte plaku me plaken ne nje autobus urban. Aty afer ishte dhe nje djale i ri. Pasi kalon pak, plaku leshon nje pordhe dhe i thote plakes: -E leshova nje pellumb.
Pasi kalon dhe ca, ai i pjerdh perseri dhe i thote plakes: -E leshova dhe nje pellumb.
Pasi e degjon djali i ri, i thote: -O xhaje, po leshove dhe nje pellumb tjeter, ta cava kafazin.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Xhaja dhe pellumbat
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: