Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Sida
Sida
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:30 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje djale i ri shkoi ne Amerike. Pas pak kohesh mori ne telefon te atin ne Shqiperi dhe i ati i thote:Bir kujdes, kam degjuar se ne Amerike ka rene SIDA. Kur te kthehesh do ia ngjisesh gruas tende, pastaj do te me ngjitet mua, pastaj nenes tende, pastaj do te semuret gjithe fshati nga SIDA. hahahah:F
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Sida
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: