Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Fishkellima
Fishkellima
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:30 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje plake ju tregonte vajzave te reja per kohet e vjetra .Nje vajze e pyet po per ate pune si ja benit? Plaka i thote po kur i vinte mendja plakut fishkellente. Po kur te vinte mendja ty? Epo shkoja te plaku dhe i thosha: mos fishkelleve gje zotrote?
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Fishkellima
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: