Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » 2 policat
2 policat
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:30 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Dy polica kishin kap nje hajdut dhe nuk dinin cte benin me te.I thote njeri ec marrim nje tub e ti fryjme ne b…. mire i thote tjetri.i fryn sa i fryn i pari,u lodh e i thote tjetrit fryji ti tani se u lodha.pse nga goja jote do i fryj une i thote tjetrie nderron anen e tubit.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » 2 policat
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: