Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shqiperia vs Kina
Shqiperia vs Kina
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:31 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Shqiperia donte ti shpallte luft kines dhe nisen per ne kinë. Presidenti i kines pasi merr vesh se kan mberritur shqiptaret ne kinë i thot asistentit te tij : sa banor ka shqiperia ?
Ai i pergjigjet 3 milion shef
Ai i thot : ne cilin hotel jan vendosur ??!!!?
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shqiperia vs Kina
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: