Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Papagalli dhe telefoni
Papagalli dhe telefoni
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:32 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ishte nje papagall,qe rrin gjith diten duke folur ne telefon,e te zoteve te shpis i vjen fatura ne fund te muajit shum shtrejt,e vendosin qe si denim ta gozhdojn disa dit ne mur,edhe e vendosin afer krishtiti,edhe duke qendruar aty e pyet papagalli krishtin po ti a ke shum qe te kan gozhduar ne mur,po i thot krishti 3ooo vjet,uee i thot papagalli ti ia paske nxir jeten telefonit.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Papagalli dhe telefoni
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: