Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Udhetimi Tirane-Rome
Udhetimi Tirane-Rome
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:32 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje burre mori ne tel nje grua dhe e pyeti sa zgjat udhetimi Tirane-Rome .
Gruas po i binte celulari dhe i tha burrit : -sec.
Burri tha: -Faleminderit, Mirupafshim
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Udhetimi Tirane-Rome
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: