Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Biseda e 3 grave zezake
Biseda e 3 grave zezake
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:33 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Po bisedonin 3 gra zezake me njera tjetren. Fillon e para dhe thote:-Ua moj shoqe,une e kam burrin aq te zi sa smund ta shoh naten. Cfar,ja pret e dyta? Ti se paske asgje. Nje dite burri im u rrezua nga kali dhe ju thye kemba dhe i doli dhe kocka dhe kocka ishte sterre e zeze. Pa pushoni ju te dyja se nuk jane asnje gje ato burrat e juaj perpara burrit tim. Ai njehere kur pordh, nje jave rrijme ne erresire, a thua na jane fikur dritat.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Biseda e 3 grave zezake
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: