Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Burrat qe s’i mban shtepia
Burrat qe s’i mban shtepia
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:33 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Po i qahej nje gua shoqes se vet:”Burri im kur eshte me shoke eshte me shume humor,por sapo merr drejtimin per ne shtepi i hipin nervat dhe sa me shume afrohet aq me keq behet.” Dhe kjo tjetra ia kthen:”Kurse une,nuk e di se ç’te mire i kam bere Zotit.Burri im iken ne 5 te mengjezit dhe vjen ne 12 te nates,por edhe pse ia kam bere buken gati dhe eshte duke ngrene,don gjithesesi te beje sherr.”
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Burrat qe s’i mban shtepia
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: