Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Bjonde apo brune?
Bjonde apo brune?
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:34 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Na ishte nje here nje vajze qe donte nje televizor per burrin se i ishte prishur dhe na shkon njehere ne nje dyqan dhe i thote shitesit > me jepni ate televizorin atje sa kushton i thote vajza .
Degjoni i thote shitesi. Ne nuk i sherbejme bjondeve.
E fyer vajza iken nga dyqani dhe i lyen floket ne parukeri.
Edhe shkon ne dyqan dhe i thote shitesit me jepni ate televizorin atje dhe shitesi i thote , ne nuk ju sherbejme bjondeve .
Vajza i thote po une jam brune e jo bjonde !
Shitesi i tha ju jeni brune fallco sepse eshte hera e dyte qe vini ketu dhe me thoni me jepni ate televizor dhe me drejtoni ate mikrovalen atje.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Bjonde apo brune?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: