Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Denimi
Denimi
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:34 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Tre veta ne kohen e zogut ishin te denuar me vdekje pyesin te parin me cfare do ta kryesh denimin me giotin apo litar i pari zgjedh giotin sa fillon te ulet ngec ne mes dhe e falin dhe i dyti te njejten gje sa fillon te ulet dhe ngec ne mes. I vjen radha te tretit po kjo spunoka thote me litar.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Denimi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: