Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gruaja e Don Zhuanit
Gruaja e Don Zhuanit
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:35 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje dite nje person shkon ne dyqan dhe pyet zonjen qe ishte aty: Ke apo jo? Dhe ajo e merzitur shkon te burri e i thote ate cka i tha zotria dhe ai ja kthen thuaj qe po dhe flas un me te diten tjeter shkon perseri dhe e pyet ke apo jo gruaja e nevrikosur ja kthen kam e po jepja burri tend se ja kerkon gruas time.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gruaja e Don Zhuanit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: