Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shqiptari
Shqiptari
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:35 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ne nje vend ne Gjermani buze lumit duke shetitur bie ne lume nje vajze e vogel ,te gjith shikonin c’behej me vajzen dhe asnjeri nuk guxonte te kercente te shpetonte vajzen ,kercen shqipetari dhe pas pak doli dhe shpetoi vajzen , erdhi babai i vajzes gjerman dhe i thot cka do ti qe me shpetove vajzen ,kerko cte duash ,shqipetari ja ktheu more vetem tregom se kush me shtyu e me hodhi ne lume.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shqiptari
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: