Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Ne kinema
Ne kinema
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:35 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Një burrë shkone ne kinema bashke me gruan dhe i thote biletaristes :
-”Dy bileta, ju lutem”
Pas 2 minutash vjen serish :
-”Dy bleta ju lutem”, dhe vazhdon keshtu disa here derisa biletaristja e pyet:
-”Me fal po c`ju duhen gjithe keto bileta?”
-Mos me pyet mua,pyet ate idioten qe rri te hyrja dhe sa t`i afrohesh t`i merr e t`i gris!
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Ne kinema
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: