Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Dy dembelet
Dy dembelet
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:36 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ne nje shtepi boshe ku kishte vetem dy karrige ishin ulur dy dembele. Dikush i ve flaken shtepise. Zjarri filloi te shtohej dhe i afrohej perhere e me shume dembelave. Nje moment njeri i thot tjeterit: o arseno ca do bojm do cohena? Ky e shef dhe nuk flet. prap ky i pari: - ej ca do bojm se po digjena??
prap e shef ky tjetri nuk flet.
- oooo u dogjem re hajde cohena!
- po si s perton me fol mer burr!
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Dy dembelet
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: