Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gjermani, Amerikani dhe Shqiptari
Gjermani, Amerikani dhe Shqiptari
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:36 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ishte Nje Her Nje Ditë e diele dhe në një dhomë iu than disa njerz hyni ketu dhe cili mund të qëndroj pa bukë do i fitojë 50.000 dhe hyri Amerikani i pari dhe qendroi nje jav dhe i thirri ne tel.. ju tha hapeni deren se nuk mund te qendroj, hyri Gjermani ai qendroi nje muaj dhe thirrri ne tel… ju tha hapeni hapeni, kur hyri Shqipetari ai qendroi 1 vit dhe kur hyren ata njerzit ata u habiten than mos ka vdekur dhe kur e pane shqipetarin ai ishte duke e rrokur murin me koke dhe i than perse e godet murin me koke shqiptari thot e kam harruar numrin e tel.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gjermani, Amerikani dhe Shqiptari
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: