Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Bjondja ne makine
Bjondja ne makine
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:37 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje bjonde ngren doren nje makine. Makina ndalon dhe hap deren futet bjondja dhe i thote do me cosh deri ne shpi po deshe po i thot ai. Mire po rruges shoferi e shikon nga shalet dhe e ngacmon. Bjondja sflet ky e shef qe ajo do dhe e con ne nje vend mbaron pune shoferi dhe e kthen per ne shtepi. Rruges bjondia i thot shoferit:do te them nje sekret. Po thote shoferi. Une jam prostitute thote bjondja dhe dua 20 euro dhe un kam nje sekret i thot shoferi un jam taksixhi dhe du 50 euro.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Bjondja ne makine
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: