Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Policet
Policet
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:37 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ishin 4 police te cilet kishin diten e rrogave, thote njeri nga policet shkojme marim rrogat ne Bank dhe shkojme per te pire. Po thone njezeri, shkojne te Banka nuk kishin kalu, hidhet njeri dhe thote shkojme blejme nje salcice e lepime me rradhe dhe pime ndonje got mos te dalim bosh. Ne rregull thone njezeri pasi e blejne salcicen thote njeri prej tyre do e mbaje une te brezi. Ok thane njezeri dhe hyne ne klub porositen raki pi raki dhe ulnin koken per ta lepir salcicen i shef i zoti i klubit dhe u thot perjashta dalin perjashta dhe thone c’pati ai ne paguam shkojme ne klub tjeter dhe ashtu bene filluan si te klubi i pare pi e lepi salcicen te brezi i shef prap pronari e i nxjerr perjashta, ore c’kane keta, hajd te ikim thote njeri nga policet, hidhet tjetri une nuk iki pa ngrene salcicen, o hu thote tjetri salcicen e hengra une te klubi i pare.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Policet
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: