Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gomari
Gomari
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:38 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ishte shqiptari,gjermani dhe italiani. Prova ishte se kush rrin me se shumti ne nje dhome bashke me gomarin do fitoj 1 milion euro.Hyn gjermani rrin 5 minuta dhe del e thote: ku rrihet me gomar. Hyn italiani rrin 10 minuta dhe thote:ku rrihet me gomar.kur hyn shqiptari del gomari e thote: Allahile ku rrihet me shqiptarin.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gomari
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: