Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gruja ime eshte engjell
Gruja ime eshte engjell
GentiDate: E Enjëte, 02.December.2010, 3:49 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Gruja ime eshte engjell

I thot njeri shokut, gruaja ime eshte engjell!
Tjetri i thot: lumi ti e, se i imja eshte ala gjall. happy

Message edited by Genti - E Enjëte, 02.December.2010, 3:51 PM
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gruja ime eshte engjell
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: