Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Djali dhe baba
Djali dhe baba
GentiDate: E Enjëte, 02.December.2010, 4:03 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Djali dhe baba

Nje dit e pyet djali babin.
Po shkoj me ble nje ore.
Kur kthehet i thot babit o babi shikoje cfar ore e kam ble!
I thot babi, t’pshurrsha ne te, i thot djali pshurre sa te dush se nuk i hin uji.

Message edited by Genti - E Premte, 03.December.2010, 9:51 PM
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Djali dhe baba
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: