Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Telefonata gabimisht
Telefonata gabimisht
GentiDate: E Enjëte, 02.December.2010, 4:08 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Telefonata gabimisht

E ka thirr baba te birin ne telefon ja ka ber, djali im cfar eshte duke ber nena?
Djali i ka then, ka ren per te fjetur me te dashurin!
Babi i thot mir, ateher degjo cfar po te them!
Merre thiken e mbyte, djali e merr thiken dhe e mbyt.
Pastaj i thot babit ee mbyta babi, i thot mir tani hidhe ne pishin.
Djali i thot oo babi ne nuk kemi pishin.
Babi i thot me fal se paskam marr gabim.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Telefonata gabimisht
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: