Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Dera e banesës e gjakovarit
Dera e banesës e gjakovarit
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 10:34 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
[color=orange]
- Pse gjakovari i ka dy vrima të shikimit te dera e banesës?

- Te vrima e lartë shikon kush ka ardhur, ndërsa te ajo më poshtë, çka i ka sjellur për dhuratë![color=orange]

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Dera e banesës e gjakovarit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: