Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Punë e madhe, nuk është e tij
Punë e madhe, nuk është e tij
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 10:39 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Vjen një burrë nga kurbeti në ShBA dhe e viziton familjen e shokut. E takon gruan e tij dhe i tregon për të shoqin:
- Burri yt shumë mirë i ka punët, paguhet 7000 dollar në muaj, e ka gjet një punë të mirë.
- Çka po punon? - e pyet kjo
- Punë e lehtë, i pastron me brushë bombat atomike. – i përgjigjet miku.
- Kuku qyqe, po me bo me krisë bomba. – komenton gruaja e shokut.
- Aiiii edhe ti mo, po punë e madhe, s’është bomba e tij. – përgjigjet shoku i burrit
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Punë e madhe, nuk është e tij
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: