Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Ekipet e vogla
Ekipet e vogla
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 10:41 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
- Thuaji tre emra të njerëzve të njohur në botë. -Mësuesja e pyet nxënësin:
- Kristiano Ronaldo, Lionel Mesi dhe Zinedin Zidan – përgjigjet nxënësi.
- Mirë, po a ke dëgjuar ndonjëherë për Leonardo da Vinçin dhe Betovenin? – pyet mësuesja.
- Jo mësuese, nuk i njoh mirë ekipet e vogla të futbollit. – ia kthen ai
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Ekipet e vogla
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: