Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gjermani dhe shqiptari dhe teknologjia
Gjermani dhe shqiptari dhe teknologjia
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:24 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Fjalosen për teknologji, gjermani dhe shqiptari
- Ma jep një llamarinë, unë të bëj një anije me teknologjinë gjermane, thotë gjermani.
- Ma jep ti mua një femër gjermane, unë ta mbushi anijen me ekuipazh, me teknologji shqiptare, thotë shqiptari.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gjermani dhe shqiptari dhe teknologjia
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: