Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Programeri dhe blerja
Programeri dhe blerja
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:25 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Gruaja e dërgon burrin, programer të kompjuterëve për të blerë ushqime dhe i thotë:
- Blej 2 kilogram molla dhe nëse kanë vezë shitësit blej dhjetë nga ato.
Burri kthehet në shtëpi me dhjetë kilogram molla dhe i thotë gruas:
- Kishin vezë, ja i bleva dhjetë kilogram molla!
happy
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Programeri dhe blerja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: