Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » MARTESA
MARTESA
OniDate: E Hënë, 06.December.2010, 11:02 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
E pyet nxënësi mësuesen:
- pse kur martohet nusja veshet me të bardha?
- Sepse për të është ditë gëzimi - ju përgjigj mësuesja
- Aha, tani e kuptova pse dhëndri veshet me të zeza -tha nxënësi
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » MARTESA
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: