Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Kokrra e ullirit
Kokrra e ullirit
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:12 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Dy shokë u ulën të hanin drekë. Në një pjatë kishte vetëm një kokërr ulliri.
Njëri nga djemtë merr pirunin dhe me forcë donte ka kapte, por kokrra e ullirit ikte sa nga një anë e pjatës në anën tjetër.Djali u mërzit se nuk e kapte dot dhe e la fare. Djali tjetër e pa dhe ngadalë e ngul pirunin tek kokrra e ullirit dhe e kap. Hë i tha : e shikon si e kapa unë, menjë herë. Posi i tha tjetri, pasi e kisha lodhur unë më parë.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Kokrra e ullirit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: