Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » 2 lajmet
2 lajmet
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:12 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Dy punojes te nje firme duhet te dergonin ne katin e 6 te nje pallati nje lavatrice. Pasi arriten ne kat te 5 njeri i thote tjetrit:kam 2 lajme,1 te mire e 1 te keq, ke do perpara?
Te keqin -i pergjigjet shoku
-lajmi i keq eshte se kemi nderruar pallat,lajmi i mire eshte se edhe nje kat kemi
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » 2 lajmet
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: