Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gabimi
Gabimi
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:12 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Shkon burri te gruaja dhe naten bejne dashuri. Burri i thote gruas se dot te shkoj ne tualet. Burri ngaterron dere dhe futet te vjehrra e tij dhe bejne dashuri. Naten tjeter burri ngaterron dere dhe futet te motra e saj dhe bejne dashuri. Naten e trete burri ngaterron dere dhe shkon te vajza e motres se saj dhe bejne dashuri. Diten tjeter vjehrri i thot po fol mor burr se na kupe. E bona gabim pergjigjet burri.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gabimi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: