Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shefi korrekt
Shefi korrekt
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:13 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ne nje nga Komisariatet e Policise emerohet nje shef teper i pergaditur dhe teper korrekt me punen. Pasi fillon pune ne cdo ambjent publik ku ndodhej degjonte ndonje gallate apo qyfyre ku viheshin ne loje policet e komisariatit te tij nga qe benin keta te fundit. Nje dite teper i revoltuar mbledh tere efektivin dhe fillon duke i qortuar qe tju vije turp nga cfar beni,se jeni arma e policise per te mbajtur rend e qetesi e jo per tu bere objekt talljeje nga populli. Prandaj tani do kaloni ne testim dhe i pari hajde ti zv-shefi im. Cohet ky dhe shefi i ben pyetjen se sa bejne dy here dy?Pesepergjigjet zv-shefi. Shume keq prandaj hiqe kapelen dhe rrobat se se meriton rroben e policise. Fillon tere efetivi;-Te lutemi o shef jepi edh nje shans,e ka nenen te vjeter dhe teper te semure. Ok,thote shefi,pra sa bejne dy here dy?Tre pergjigjet zv-shefi.Je i pushuar i thote shefi. Prap efektivi,o Shef jepi dhe nje shans se ke tre femije te vegel dhe tere familja rrogen e tij presin.I vjen keq shefit dhe i thote qe eshte shansi i fundit.Pra sa bejne dy here dy?Kater pergjigjet zv-shefi,por nderkohe tere efektivi i drejtohen shefit,o Shef jepi dhe nje shans,jepi dhe nje shans.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shefi korrekt
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: