Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Zgjimi
Zgjimi
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:13 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje çift ishin zene e nuk flisnin. Kur vene per te fjetur burri shkruan 1 leter gruas “me zgjo ne oren 6″ dhe ja ve poshte jastekut. Te nesermen zgjohet dhe shikon qe ishte ora 7 …bobo thote.Poshte jastekut gjen nje leter nga gruaja ku idhte shkruajtur “ZGJOHU SE ESHTE ORA 6″
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Zgjimi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: