Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Taksia
Taksia
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:14 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje dite nje grua do te udhetonte per diku por nuk kishte vendosur me cfare do te udhetonte me taxi apo me autobus,nqse mar taxi thoshte ajo ka dy mundesi qe shoferi ose te jete burr ose te jete grua dhe nese esht grua mire po nese eshte burr ka dy mundesi ose te me propozoj ose jo,nese jo mire nese po ka dy mundesi ose te martohemi ose jo,nese jo mire nese martohemi ka dy mundesi ose bej femije ose jo,nese jo mire nese po ka dy mundesi ose te bej vajz ose djal,nese bej vajz mire nese bej djal ka dy mundesi,ose te mesoj ne shkoll ose jo,nese meson mire po nese jo ka dy mundesi ose te behet me te ardhme ose jo,nese behet mire po nese jo ka dy mundesi ose te shkoj ne lufte ose jo,nese jo mire po nese shkon ka dy mundesi ose kthehet gjalle ose kthehet vdekur,nese kthehet gjalle mire po nese kthehet vdekur …… me mire po mar autobusin.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Taksia
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: