Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Dembeli i madh
Dembeli i madh
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:15 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ishte nje djal i cili ishte shume dembel . dhe nuk punonte fare e kishte mendjen vetm per te ngrene . nje dite dy veta vendosen ta hidhnin ne shpell . ku aty kaloj nje burr dhe u tha : pse do ta hidhni ata thane se ishte dembel dhe nuk punonte po e kishte mendjen vetem per te ngrene . burri i tha : ma jepni mua se kam une per te ngrene cfare te doje dhe arra po deshi . ne ate momnt dembeli nxori koken nga thesi dhe tha :” te cara jane arrat “
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Dembeli i madh
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: