Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shoferi autobuzit
Shoferi autobuzit
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:15 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje dite nje cun hyp ne autobus dhe fillon te fliste me shoferin ta kisha mamin kengetare dhe babin aktor do isha me nam,dhe gjith rruges nuk pushonte duke then te njejtat fjal gjeri sa shoferi merzitet dhe i thot,po ta kishe babin gey dhe mamin kurv cfar do te ishe? shofer autobuzi pergjigjet djali.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shoferi autobuzit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: