Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Bisede ne mes 2 te vdekurve.
Bisede ne mes 2 te vdekurve.
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:15 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Po bisedonin 2 te vdekur kur njeri pyet tjetrin se si ka qene puna se si ka vdekur.Po ja thote tjetri,me lajmeruan qe gruaja po me tradhetonte dhe te dashurin e kish futur ne shtepi.U nisa me nje fryme per ne shtepi ku banonim ne kate te gjashte.I bie deres dhe gruaja po vonohej gje qe e vertetonte se diçka po ndodhte brenda.Pas disa minutash hapet dera dhe pyes gruan pse u vonua dhe nese ka njeri tjeter brenda ne shtepi?Po isha ne banje dhe ska asnjeri ne shtepi,ma kthen gruaja.Ju futa kontollit sa ne banje.sa neper dhoma,poshte divanave e poshte krevatit.Shkova tek dollapi i rrobave kur ai ish i mbyllur dhe çelesi nuk ish aty.E pyes gruan ku eshte çelesi dhe ajo pergjigjet qe nuk e di se ku e ka vene.E kuptova qe e kish fshehur ne dollap te dashurin prandaj me te shtyre e nxora dollapin ne ballkon dhe me te dyja duart i dhashe te shtyre por harrova te leshoj duart dhe une rashe bashke me dollapin dhe keshtu gjeta vdekjen. Po ty si te ka ndodhur e pyet ky qe tregoi ngjarjen e tij?Po ja i pergjigjet ky tjetri,une kam qene ne dollap brenda.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Bisede ne mes 2 te vdekurve.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: