Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Lepuri pijanec
Lepuri pijanec
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:16 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje nate nga ora kater e mengjesit Lepuri del nga diskoja i pire dhe i dehur aq sa kembet mezi e mbanin.Ashtu i pire duke ecur,papritur i del perpara nje ujk dhe ujku duke u bere gati per tja ngulur dhembet shfaqet nje ujk tjeter dhe fillon debati ne mes te dy ujqerve,jo e pash une i pari-jo e pash une i pari.Jo une e jo ti fillon perleshja me dhembe e me te kafshuara.Nderkohe lepuri ngaqe ishte tape ja fut gjumit per shtate pale qejfe ndersa ujqerit vazhdonin perleshjen.Nga plaget qe i shkaktuan njeri tjetrit te dy ujqerit ngordhen dhe lepuri kur u zgjua ne mengjez dhe pa dy ujqerit e ngordhur e tere gjak,tha;-E sa te keqe e kam kete pijen!Sa here qe do dehem nuk rri pa bere ndonje masaker….!
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Lepuri pijanec
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: