Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gruaja shtatzane
Gruaja shtatzane
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:16 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ishte nje grua shtatezane.Edhe pak asaj i vinte dita per te lindur.Kur erdhi dita asaj i filluan krizat dhe shkoi ne spital.Burri i saj thoshte se donte djale kurse gruaja donte vajze.Kur erdhi koha per te lindur ata prisnin se cdo dilte.Ajo slindi as djale dhe as vajze por nje majmun qe i ngjante gjyshes.Mendoj se i ka ngelur qejfi bebit .
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gruaja shtatzane
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: