Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gruaja e ndershme
Gruaja e ndershme
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:17 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ishte 1 her 1 grua e martuar dhe i iku burri ne pune ne mengjes. Pas pak i bie zilja e deres i erdhi i dashuri i par,ai i kishte bler 1 tuf me lule. Zhvishen te dy edhe sa shtrien bie zilja prap. Gruaja i thot te dashurit 1 futu ne dollap dhe futet ai.Ishte i dashuri i 2 ai i kishte blere 1 cokollaet. Sa zvishen kta zilja prap ai futet posht krevatit. Ishte i dashuri i 3. Shtrien kta dhe fillojne te bejn dashuri…Bie zilja e deres ishte burri. Ky i 3 kishte vajtur ne ballkon. Shtrihet burri dhe e ze gjumi. Gruaja i flet dhe i thot shiko se ca bej un. O zot me sill 1 tuf me lule. Del ai nga dollapi dhe i jep lulet dhe iken. O zot me sill 1 cokollat thot burri del ai nga posht krevatit dhe ia jep dhe iken. Ai i treti nuk kishte se ca te bente dhe u fut brenda dhe thot;me tha zoti do merni me gje tjeter se do ta mbyllim dyqanin.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gruaja e ndershme
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: