Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Marshi i makines
Marshi i makines
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:18 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje xhaje kerkonte nje taxi doli ne rug priti pak pastaj u shfaq taxija shoferi e pyeti ku do shkoni? xhaja ja ktheu larg larg , e mir nisi udhetimi gjat ruges esht normale qe shoferi te ndronte marshin sepse dhe ruga sishte e mir , shoferi ndonte marshin vazhdimisht por xhaja e shikonte me vemendje ,por nje cast ruga ishte e drejt dhe skish nevoj per te ndruar marshin shoferi po shikonte drejt ,kur vjen nje cast qe duhetluajtur marshi po cte shikoje marshi sishte aty shoferi ktheu koken por xhaja sa mund ta shtengonte marshin ca ke be mo e pyeti por ai ja ktheu po ja ti u mundove qe kur ta hiqje ndersa un e hoqa kollaj.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Marshi i makines
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: