Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Spitali psikiatrik
Spitali psikiatrik
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:18 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
ne nje spital psikiatrik,mjeket do te testonin te cmendurit se kush ishte me i mencur se te tjeret
testi ishte ky:duhet te kalonin neper vrimen e celesit per te shkuar te dhoma tjeter
te gjithe filluan ta zbatonin urdhrin,por njeri po qendronte perballe deres dyshyes:
-po ti pse nuk kalon?-itha mjeku
-he ju-itha i cmenduri-une e di pse nuk kalohet
-po he shyqyr qe doli nje i mencur-tha doktori tjeter
-hilacake-vazhdoi i cmenduri -ju keni vene celesin nga ana tjeter
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Spitali psikiatrik
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: