Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Prifti dhe polici
Prifti dhe polici
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:19 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Në rrugë po ecte një prift i hipur në një biçikletë. Ai po e ngiste atë pa duar. E shikon polici i trafikut dhe e ndalon. Stop.Do të gjobitesh i thotë se po e nget biçikletën pa duar .
Jo i thotë prifti- mua biçikletën ma nget Zoti. Mirë atëhere, paguaj gjobën dyfish, se keni hipur dy vetë në një biçikletë.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Prifti dhe polici
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: