Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Plaku
Plaku
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:20 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje plak nje dit shkoi qe te blej nje hamburger dhe kur shkoi e pyeten me fal xhaxhi mund te prisni 10 min sa te behet pomfirdi plaku tha ne rregull, pas 10 min e pyeti cka don qe ti hedhim?…Plaku tha te gjitha vetem patate jo…
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Plaku
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: