Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Bjondina
Bjondina
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:21 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje nate një djalë merr ne telefon gabimisht nje bjondine dhe e pyeti a je Kumrija? Bjondina pergjigjet gabim je. Ky ia kthen me fal se te pengova keto ore te vona. Dhe Bjondina ja kthen jo nuk ka gje se me zgjoi prej gjumit telefoni.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Bjondina
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: