Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Berberi
Berberi
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:21 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje dit nje njeri shkon te berberi.
-klienti-sa eshte cmimi me u qeth?
-berberi-kushton 2 euro.
-klienti-sa eshte cmimi me u rru?
-berberi-kushton 1 euro.
-klienti-mire pra,mi rruaj floket.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Berberi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: