Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Budallenjte
Budallenjte
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:21 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Per te provuar nese te cmendurit kishin bere permiresim,mjeket vendosen ti vene ne prove.
u dhane te gjitheve nga nje pjate bosh dhe u thane te fillonin te hanin.
te gjithe po hanin,vetem njeri po rrinte me pjate ne dore.
-po ti pse nuk po han?-e pyten mjeket
-po pres te ftohet gjella
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Budallenjte
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: